ATLÉTIKA |
elejére |
1990 |
|
Fodor Kinga |
OB
(200 és 400 m) |
Ordina Tibor |
OB
távolugrás |
|
|
1988 |
Fekete János |
IBV
Nyíregyháza (3. hely 800 m) |
Bak Mariann |
súlylökés OB |
Brunn Attila,
Fekete János, Giró-Szász András |
OB
(4x400 és 4x800 váltó) |
Fekete János |
OB
(400 és 800 m) |
Fodor Kinga |
OB
(400 m) |
|
|
KAJAK-KENU |
elejére |
2009 |
|
Vasbányai Henrik |
ifi
VB I. hely
C-1 1000m |
|
|
2006 |
|
Hirlné - Kajnerné |
Maraton OB I. hely
K2 női master 60-64 |
Hamarné - Polgár A. |
Maraton OB I. hely
K2 női masters 40-44 |
Kajner Gyuláné |
Maraton OB I. hely
K1 női masters 60-64 |
Polgár Anna |
Maraton OB I. hely
K1 női masters 35-44 |
Fischer - Kardos |
Maraton OB I. hely
K2 ffi masters 55-84 |
Fischer Tibor |
Maraton OB II. hely
K1 ffi masters 50-59 |
Hirl
Jánosné |
Maraton OB II. hely
K1 női masters 60-64 |
Metz
a. - Timár A. |
Maraton OB II. hely
K2 női masters 30-39 |
Metz László |
Maraton OB III. hely
K1 ffi masters 40-44 |
Kardos Tibor |
Maraton OB III. hely
K1 ffi masters 50-59 |
Bauer - Petri
(építők) |
Maraton OB III. hely
K2 ffi 36km |
Hajdu - Németh -
Szabó - Szabó |
U-23
és Ifi OB III. hely
K4 ffi 1000m |
Fórizs - Helembai -
Malmos - Tóth |
U-23
és ifi OB III. hely
K4 női 500m |
Karpeta - Vitányi
(MTK) |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K2 ffi masters 55-59 500m |
Gyarmati - Hertzig |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K2 ffi masters 40-44 500m |
Hamarné - Polgár A. |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K2 női masters 40-44 500m |
Kajnerné - Kiss
Mihók (LSI) |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K2 mix masters |
Kajner Gyuláné |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K1 női masters 60-64 500m |
Kajnerné - Hirl
Jánosné |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K2 női masters 60-64 500m |
Fischer - Karos -
Fenyő - Leidinger |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K4 ffi 50-54 200m |
Gyarmati - Hetzig -
Metz - Kollin |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K4 ffi 40-44 200m |
Hamarné Rausch Edit
- Polgár Anna |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K2 női 40-44 200m |
Hirl Jánosné |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K1 nő 40-44 200m |
Fischer - Kardos -
Polgár - Hamarné |
Masters és Egyetemi OB I. hely
K4 mix 45-49 |
Fischer - Kardos |
Masters és Egyetemi OB II. hely
K2 ffi 55-59 500m |
Metz Lásló |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K1 ffi 40-44 500m |
Hirl Jánosné |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K1 női
60-64 500m |
Metzné Nagy Andrea -
Sugár Veronika |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K2 női 35-39 200m |
Kajner Gyuláné |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K4 női 35-39 200m |
Hamarné - Metzné -
Polgár A. - Sugár V. |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K4 női
35-39 200m |
Karpeta János |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K1 ffő 55-59 200m |
Fischer - Kardos |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K2 ffi 55-59 200m |
Kollin András -
Sugár Veronika |
Masters és Egyetemi OB
II. hely
K2 mox 35-39 |
Fenyő
- Leidinger |
Masters és Egyetemi OB III. hely
K2 ffi 45-49 500m |
Fischer - Kardos - Polgár A. - Hamarné |
Masters és Egyetemi OB
III. hely
K4 mix 45-49 |
Hetzig Bertalan |
Masters és Egyetemi OB
III. hely
K1 ffi 40-44 500m |
Gyarmati Tibor - Hevecki Balázs |
Masters és Egyetemi OB
III. hely
K2 ffi 35-39 200m |
Csanádi János - Erdei István |
Masters és Egyetemi OB
III. hely
K2 ffi 50-54 200m |
Karpeta János - Vitányi György (MTK) |
Masters és Egyetemi OB
III. hely
K2 ffi 55-59 200m |
Metzné Nagy Andre - Metz László |
Masters és Egyetemi OB
III. hely
K2 mix 35-39 |
Pétervári Pál - Pihelevits Csaba |
Maraton OB I. hely
C-2 ffi masters 40-48 |
Hladony Zsolt - Horváth Zsolt |
Maraton OB I. hely
C-2 ffi masters 30-34 |
Vasbányai Henrik - Müller György |
Maraton OB I. hely
C-2 ffi masters V. kcs. |
Pétervári Pál |
Maraton OB I. hely
C-1 ffi masters 50-54 |
Vasbányai Henrik |
Maraton OB I. hely
C-1 ffi masters V. kcs. |
Horváth Zsolt |
Maraton OB II. hely
C-1 ffi masters 35-44 |
Hladony Zsolt |
Maraton OB III. hely
C-1 ffi masters 19-34 |
Tóth
- Csabai - Joób - Sáfrán |
Felnőtt OB II. hely C4- 1000m |
Tóth
- Hüttner - Joób - Sáfrán |
Felnőtt OB III. hely C-4 200m |
Vasbányai Henrik |
Ifi
OB II. hely C-1 4000m |
Vasbányai - Müller |
Ifi
OB III. hely C-2 1000m |
Vasbányai Henrik |
Ifi
OB III. hely C-1 1000m |
Tóth
Márton |
U-23
OB III. hely C-1 1000m |
Pihelevics Csaba |
Masters OB I. hely
C-1 500m 30-34 |
Kovács András |
Masters OB I. hely
C-1 500m 35-39 |
Czigány - Pihelevits - Selmeczi - Székely |
Masters OB I. hely
C-4 500m 25-29 |
Czigány Viktor - Selmeczi Gábor |
Masters OB I. hely
C-2 500m 30-34 |
Selmeczi Gábor |
Masters OB I. hely
C-1 200m 25-29 |
Pihelevits Csaba |
Masters OB I. hely
C-1 200m 30-34 |
Czigány - Pihelevits - Selmeczi - Székely |
Masters OB I. hely
C-4 200m 35-39 |
Dóri
- Hladony - Horváth - Polgár |
Masters OB II. hely
C-4 200m 35-39 |
Pihelevits Csaba - Polgár József |
Masters OB II. hely
C-2 200m 30-34 |
Simon
Ádám - Székely András |
Masters OB II. hely
C-2 200m 19-24 |
Czigány Viktor |
Masters OB II. hely
C-1 200m 30-34 |
Dóri
- Horváth - Nagy - Polgár |
Masters OB II. hely
C-4 500m 35-39 |
Takács László - Molnár Péter (DÉMÁSZ) |
Masters OB III. hely
C-2 500m 25-29 |
Dóri
Balázs - Hladony Zsolt |
Masters OB III. hely
C-2 500m 30-34 |
Kovács András |
Masters OB III. hely
C-1 200m 35-39 |
|
|
2005 |
|
Fekete, Mészáros,
Detky, Gergely |
utánpótlás OB (K-4 1000m) |
Fórizs, Pohorelli,
Szikora, Lazarenkó |
utánpótlás OB (K-4 4000m) |
Vasbányai, Kellner,
Pálfi, Müller |
utánpótlás OB (C-4 1000m) |
Tóth, Nagy, Becsei,
Papp |
utánpótlás OB (TC-4 2000m) |
Vasbányai Henrik |
utánpótlás OB (C-1 4000m) |
Szokolai, Nagy,
Szíjjártó, Megyery |
utánpótlás OB (C-4 4000m) |
|
|
2004 |
|
Nagy, Mészáros,
Fekete, Gergely |
utánpótlás OB (K-4 2000m) |
Gáspár, Gáspár,
Pohorelli, Szikora |
utánpótlás OB (K-4 2000m) |
Pohorelli B. |
utánpótlás OB (MK-1 10 000m) |
Dósa, Fórizs,
Lazarenkó, Hartai |
serdülő OB (K-4 1000m) |
Dósa, Fórizs,
Lazarenkó, Hartai |
serdülő OB (K-4 2000m) |
Tóth Márton |
utánpótlás OB (C-1 2500m) |
Nagy, Varga,
Szokolai, Kellner |
utánpótlás OB (C-4 1000m) |
Nagy, Varga,
Szokolai, Kellner |
utánpótlás OB (C-4 500m) |
Vasbányai Henrik |
utánpótlás OB (C-1 2000m) |
|
|
2003 |
|
42km-es csapatbajnokság |
C-1 |
Hegedűs Gréta |
utánpótlás OB (K-1 2000m) |
Szabó
A., Hajdu B. |
utánpótlás OB (K-2 2000m) |
Lopusnyik V., Benedek Zs., Hegedűs T., Fejes T. |
utánpótlás OB (K-4 2000m) |
Lopusnyik V., Benedek Zs., Hegedűs T., Fejes T. |
utánpótlás OB (K-4 1000m) |
Polgár A., Hamarné |
masters OB (K2-10 000m) |
Czeilinger P., Mogyoródi Zs. |
utánpótlás OB (MK-2 5000m) |
Gáspár D., Gáspár B. |
utánpótlás OB (MK-2 5000m) |
|
|
2002 |
|
Nagy
H. Paré M. |
utánpótlás OB (MK2 2000m) |
Tóth
Rita, Hegedűs Gréti, Helembai Éva, Nagy Henrietta |
utánpótlás OB (K-4 1000m) |
|
|
2001 |
|
Pétervári Pál |
OB
(C-1 maraton) |
Tóth Márton |
utánpótlás EB 2. hely (C-1 500m) |
BKV Felnőtt
csapat |
OB |
|
|
2000 |
|
Pétervári Pál |
OB
(C-1 maraton) |
Pétervári Pál,
Koncz István |
OB
(C-1 maraton-váltó) |
|
|
1999 |
|
Kronecker Gábor |
OB
(C-1 kétszer, 500 és 1000m) |
Kronecker Gábor
és Rudolf János |
OB
(C-2 1000m) |
Lelkes Tamás,
Rudolf János, Gáti Csaba, Sánta Tibor |
OB
(C-4 1000m) |
|
|
1998 |
|
Kronecker Gábor |
OB
(C-1 háromszoros bajnok) |
Pétervári Pál |
OB
(C-1 maraton) |
Lelkes Tamás,
Rudolf János |
OB
(C-2 500m) |
|
|
1997 |
|
Kronecker Gábor |
OB
(C-1 500m) |
Pétervári Pál |
OB
(C-1 maraton) |
Lelkes Tamás,
Rudolf János |
OB
(C-2 500m) |
|
|
1996 |
|
Gáti Csaba |
OB
(C-1 1000m) |
Kronecker Gábor |
OB
(C-1 500m) |
Lelkes Tamás |
OB
(C-1 500m) |
Luchterhand
Larissza |
OB
(K-1 500m) |
Bauer Gyula,
Pintér Tamás |
OB
(K-2 maraton) |
Gáti Csaba,
Molnár Balázs |
OB
(C-2 500m) |
Gáti Csaba |
OB
(C-2 1000m) |
Dékány Kinga,
Kovács Katalin, Luchterhand Larissza |
OB
(K-4 200m) |
Dékány Kinga |
OB
(K-4 500m) |
|
|
1995 |
|
Kovács Katalin |
OB
(K-1 500m) |
Bauer Gyula,
Pavelka Béla |
OB
(K-2 maraton) |
Gáti Csaba,
Molnár Balázs |
OB
(C-2 1000m) |
|
|
1994 |
|
Gáti Csaba |
OB
(C-1 10 000m) |
Lelkes Tamás,
Meleg Ákos |
OB
(C-2 2000m) |
Gáti Csaba,
Molnár Balázs |
OB
(C-2 1000m) |
Novák Ferenc,
Boldizsár G. |
OB
(C-2 1000m) |
Gróf András,
Mező Gyula, Pálfalvi György, Üsztöke Péter |
OB
(C-4 2000m) |
|
|
1993 |
|
Novák Ferenc,
Boldizsár G. |
OB
(C-2 1000m) |
Gróf András,
Lőte Péter, Székely Kristóf, Üsztöke Attila |
OB
(C-4 500m) |
Várnai Brigitta |
OB
(K-1 2000m) |
|
|
1992 |
|
Kurunczi György,
Szita Ádám |
OB
(K-2 2000m) |
Lelkes Gábor,
Selmeczi Gábor |
OB
(C-2 500m) |
Gáti Csaba,
Lelkes Tamás, Meleg Ádám, Molnár Balázs |
OB
(C-4 2000m) |
|
|
1991 |
|
Pavelka Béla,
Gót Károly |
VK
(K-2 maraton I. hely) |
Rátkai Csaba |
OB
(K-1 2000m) |
Czigány Zsolt,
Dóri Balázs, Iványi Gábor, Koncz István |
OB
(C-4 1000m) |
|
|
1990 |
|
Czigány Zsolt,
Koncz János |
OB
(C-2 maraton) |
Czigány Zsolt,
Csopaki Balázs |
OB
(C-2 500, 1000 és 5000m) |
Ádám József,
Czigány Viktor, Hladony Károly, Horváth Zsolt, Kiss
László, Koncz János, Riegler Ákos |
OB
(C-7 1000m) |
Hladony Károly, Koncz János, Molnár Gábor, Rácz
Attila |
OB
(C-4 1000m) |
|
|
1988 |
|
Dóri Balázs |
OB
(C-1 6000m) |
Horváth Zsolt, Rácz Tamás |
OB
(C-2 6000m) |
Kresz Tamás, Millinger Zoltán, Szabó Lajos, Szűcs
Tamás |
OB
(K-4 500m) |
|
|
1987 |
|
Mázás Gábor és
Novák Ferenc |
IBV
Szeged (3. hely C-2 500 és 1000m) |
Mázás Gábor és
Novák Ferenc |
OB
(C-2 1000 és 6000 m) |
Dóri Balázs, Halmai Zoltán, Koncz István, Kovács
András, Rossel Attila, Takács Péter és Rácz Tamás |
OB
(C-7 1000m) |
Rácz Tamás és
Zöldi József |
OB
(C-2 2000m) |
|
|
KOSÁRLABDA (női) |
elejére |
1991 |
|
NKB-I. 15. hely |
|
|
|
1990 |
|
NB-I. 13. hely |
|
|
|
1989 |
|
NB-I. 14. hely |
|
|
|
RÖPLABDA
(férfi) |
elejére |
1990 |
|
NB-I. 15. hely |
|
|
|
1989 |
|
NB-I. 14. hely |
|
|
|
SÍ (alpesi és
északi) |
elejére |
1996 |
|
Bozsik Ana |
OB
(háromszoros, sífutás, síroller) |
Dira Bernadett |
OB
(sífutás) |
Domoszlay Gergő |
OB (síroller) |
Markovich Gyöngyi |
OB (síroller) |
|
|
1995 |
|
Bozsik Anna |
OB
(ötszörös, sífutás, síroller) |
Dira Bernadett |
OB
(háromszoros, sífutás) |
Horváth Ágnes |
OB
(sífutás) |
Szabó Katalin |
OB (síroller) |
Bozsik Anna, Dira Bernadett, Horváth Ágnes |
OB (síroller) |
|
|
1994 |
|
Bozsik Anna |
OB
(háromszoros, sífutás, síroller) |
Dira Bernadett |
OB
(ötszörös, sífutás, síroller) |
Bozsik Anna, Dira Bernadett, Markovich Gyöngyi |
OB
(kétszeres, sífutás és biatlon) |
|
|
1993 |
|
Bozsik Anna |
OB
(négyszeres, sífutás és síroller) |
Boros Anikó |
OB (síroller) |
Dira Bernadett |
OB
(ötszörös, sífutás és síroller) |
Bozsik Anna, Markovich Gyöngyi, Tóth Nicolette |
OB
(négyszeres sífutásban) |
|
|
1992 |
|
Boros Anikó |
OB (síroller) |
Bozsik Anna |
OB
(háromszoros, sífutás 10, 15 km és síroller) |
Dira Bernadett |
OB (síroller) |
Bozsik Anna, Markovich Gyöngyi, Tóth Nicolette |
OB
(kétszeres, 10 és 15 km csapat) |
|
|
1991 |
|
Barsi István, Kozma Péter, Tornay Balázs |
OB
(óriás műlesiklás) |
Bozsik Anna, Markovich Gyöngyi, Tóth Nicolette |
OB
(háromszoros, 5, 10 km és váltó) |
|
|
1990 |
|
Becker Márton, Perényi Patrick, Vincze Péter |
OB
(kétszeres, mű- és óriás lesiklás) |
Gönczi Judit, Gönczi Vera, Keltai Ágnes |
OB
(műlesiklás) |
|
|
1988 |
|
Barsi Norbert, Rupp György, Sükösd Balázs |
OB
(óriás műlesikló csapat) |
Bozsik Anna |
OB
(sífutás, háromszoros, 5, 10, 20 km) |
|
|
1987 |
|
Bozsik Anna |
OB
(háromszor, 5, 10 és 20 km sífutás) |
Bozsik Anna, Göncz Ildikó és Veres Zsuzsanna |
OB
(3x5 km, sífutó váltó) |
Bozsik Anna, Veres Mónika, Veres Zsuzsanna |
OB
(hároszor, 5 10 és 20 km csapat) |
Gönczi Judit, Gönczi Vera és Palotás Andrea |
OB
(műlesikló csapat) |
Kozma Péter |
OB
(háromszor, mű- és óriás műlesiklás és alpesi
összetett) |
Kozma Péter, Molnár Dénes és Tornay Balázs |
OB
(műlesikló csapat) |
Kozma Péter, Tornay Balázs, Sükösd Balázs |
OB
(óriás műlesiklás) |
Tornay Balázs |
OB
ifjúsági (háromszoros, mű- óriás műlesiklás és
összetett) |
Gönczi Vera |
OB
(összetett) |
Gönczi Judit, Keltai Ágnes, Szöllős Eszter |
OB
(óriás műleskló csapat) |
Szöllős Eszter |
OB
(háromszoros, mű- óriás műlesiklás és összetett) |
|
|
SÚLYEMELÉS |
elejére |
2006 |
|
Fogl
Roland |
kölyök - 69kg I. hely |
Magát
Gábor |
serdülő - 77kg I. hely |
Táncsics László |
EB
56kg szakítás II. hely, összetett III. hely |
Magát
Gábor - Högl Rajmund - Fogl Roland - Bazinszky
György - Homa Gábor |
Nemzetközi Budapest Kupa I. hely |
Kovács Tímea |
Budapet Bajnokság 48kg I. hely |
Szepesi Martina |
Budapest Bajnokság 69kg I. hely |
Varga
Gabriella |
Budapest Bajnokság 58kg I. hely |
Lenkei Orsolya |
Budapest Bajnokság 75kg I. hely |
Nemesházy János |
Budapest Bajnokság 105kg I. hely |
Sárkány Zoltán |
Budapest Bajnokság Junior 77kg I. hely |
Homa
Gábor |
Budapest Bajnokság Ifi 77kg I. hely |
Bazinszky György |
Budapest Bajnokság Ifi 85kg I. hely |
Fogl
Roland |
Budapest Bajnokság kölyök 77kg I. hely |
Kovács Tímea |
Savari Kupa
48kg I. hely |
Szepesi Martina |
Savaria Kupa
69kg I. hely |
Táncsics László |
Savaria Kupa
56kg I. hely |
Táncsics László |
Felnőtt OB
56kg I. hely |
Kovács Tímea |
Felnőtt OB
48kg I. hely |
Varga
Gabriella |
Felnőtt OB
53kg I. hely |
Varga
Viktória |
Felnőtt OB
+75kg I. hely |
Nemesházy János |
Felnőtt OB
105kg I. hely |
Szepesi Martina |
Felnőtt OB
69kg II. hely |
Molnár Ferenc |
Felnőtt OB
56kg III. hely |
Trubó
Mihály |
Felnőtt OB
77kg III. hely |
Nagy
Bernadett |
Felnőtt OB
+75kg III. hely |
|
|
2001 |
|
Kovács Zoltán |
OB |
Dudás Ákos |
OB |
Szegszárdi Bence |
OB |
Bársony Tamás |
OB |
|
|
2000 |
|
Kovács Zoltán |
OB |
Mernyó János |
OB |
Földi Csilla |
OB |
Sípos Sziveszter |
OB |
Ganzler Gábor |
OB |
|
|
1999 |
|
Földi Csilla |
OB |
Máthé Gabriella |
OB |
Szikh Melinda |
OB |
Szegszárdi Bence |
OB |
Endrődi Dávid |
OB |
|
|
1998 |
|
Földi Csilla |
OB |
Raj Tímea |
OB
(felnőtt országos csb.) |
|
|
1996 |
|
Árkocsovics Zoltán |
OB |
Bende József |
OB |
Földi Csilla |
OB |
Nagy Erzsébet |
OB |
Raj Tímera |
OB |
Sajó Attila |
OB |
Szilágyi József |
OB |
Tóbiás Veronika |
OB |
Fekete Zoltán |
OB |
Földi Csilla |
OB |
Raj Tímea |
OB |
Szikh Melinda |
OB |
|
|
1995 |
|
Chnupa Norbert |
OB |
Földi Csilla |
OB |
Molnár Gábor |
OB |
Nagy Erzsébet |
OB |
Raj Tímea |
OB |
Tóbiás Veronika |
OB |
|
|
1994 |
|
Czincás Brigitta |
OB |
Földi Csilla |
OB |
Nagy Erzsébet |
OB |
Raj Tímea |
OB |
Szikh Melinda |
OB |
Szilágyi József |
OB |
Tóbiás Veronika |
OB |
|
|
1993 |
|
Árkocsovics Zoltán |
OB |
Czincás Brigitta |
OB |
Földi Csilla |
OB |
Mernyó János |
OB |
Nagy Erzsébet |
OB |
Raj Tímea |
OB |
Szikh Melinda |
OB |
Tóbiás Veronika |
OB |
|
|
1992 |
|
Árkocsovics Zoltán |
OB |
Földi Csilla |
OB |
Raj Tímea |
OB
(kétszeres) |
Tóbiás Veronika |
OB |
Újvári Sándor |
OB |
|
|
1991 |
|
Földi Csilla |
OB |
Pataki Balázs |
OB |
Raj Tímea |
OB
(kétszeres) |
|
|
1990 |
|
Raj Tímea |
OB |
Újvári Sándor |
OB |
|
|
TEKE |
elejére |
2006 |
|
Takács Anita |
Országos Bajnokság ifi I. hely |
Takács Anita |
Országos Bajnokság ifi összetett I. hely |
Drajkó Gabriella - Takács Anita |
Országos Bajnokság ifi I. hely |
Bozsonyik Gergely |
Országos Bajnokság ifi III. hely |
Bozsonyik Gergely - Zaplatán Zsombor |
Országos Bajnokság III. hely |
|
|
2001 |
|
Mészáros József |
Egyéni Világkupa |
Mészáros József |
Nemzetek Kupája (Szabó Mónikával FTC) |
Mészáros József |
OB |
Maszlay Lajosné |
OB |
Mészáros József és Kovács Gábor |
OB
(páros) |
Bogoly Andrea |
IB
(egyéni) |
Bogoly Andrea és György Melinda |
IB
(páros) |
Mészáros József |
2001 év férfi tekézője |
|
|
2000 |
|
Mészáros József |
OB |
Mészáros Józseg és Pete László |
páros |
Pete I László |
2000 év férfi tekézője |
|
|
1999 |
|
Mészáros József |
1999 legjobb férfi tekézője |
|
|
1998 |
|
Bábel Roland, Bíró Béla, Deáky Attila, Mészáros
József, Pete I László, Pete II László, Hitter István |
VK 2.
Ffi csapat |
Bíró Zsuzanna, Bogoly Andrea, Drajkó Imréné, Farkasd
Krisztina, György Melinda, Maszlay Lajosné, Payer
Tímea, Siklódi Erika |
EK 3.
Női csapat |
Klak János |
OB
(kétszer, egyéni és összetett) |
Klak János és Mészáros József |
OB
(páros) |
Bábel Roland, Bíró Béla, Deáky Attila, Hitter
István, Klak János, Mészáros József, Pete I László,
Pete II László |
OB
ffi csapat |
Horváth Ildikó és Tóth Edina |
IB
(SB páros) |
|
|
1997 |
|
Bíró Zsuszanna, Bogoly Andrea, Drajkó Imréné, Farkas
Krisztina, Maszlay Lajosné, Payer Tímeas, Perepatics
Józsefné, Siklódi Erika |
EK I.
női csaat |
Bíró Béla, Deáky Attila, Klak János, Mészáros
József, Pete I László, Pete II László, Hitter István |
VK 2.
ffi csapat |
Mészáros Józsegy |
OB
(egyéni) |
Klak János és Mészáros József |
OB
(páros) |
Bíró Béla, Deáky Attila, Hitter István, Klak János,
Mészáros József, Pete I László, Pete II László) |
Ffi
csapat |
Farkas Krisztina és Payer Tímea |
Leány
csapat |
Bogoly Andrea |
SB
egyéni |
|
|
1996 |
|
Mészáros József |
OB
(kétszer, egyéni és összetett) |
Bíró Zsuzsanna és Drajkó Imréné |
OB
(páros) |
Klak János és Mészáros József |
OB
(páros) |
Farkas Krisztina |
IB
egyéni |
Bogoly Andrea és Werner Adrienn |
SB
páros |
|
|
1995 |
|
Bíró Zsuzsanna |
OB
(egyéni) |
Bíró Zsuzanna, Drajkó Imréné, Farkas Krisztina,
Maszlay Lajosné, Payer Tímea, Perepatics Józsefné,
Törökné F. Éve, Zacsovics Ágnes |
női
csapat |
Werner Adrienn |
SB
kétszer, egyéni és összetett |
|
|
1994 |
|
Drajkó Imréné, Farkas Krisztina, Maszlay Lajosné,
Perepatics Józsefné, Törökné F. Éva, Werner Adrienn,
Zacsovics Ágnes) |
2.
női csapat |
Mészáros József |
OB
(kétszer, egyéni és egyéni összetett) |
Bíró Béla, Deáky Attila, Horváth István, Kovács
Anta, Matiszlovics Tivadar, Mészáros József, Pete II
László, Rákos József) |
Ffi
csapat |
Szendefi Szilárd |
SB
egyéni |
|
|
1993 |
|
Bíró Zsuzsanna, Drajkó Imréné, Kovácsné G. Ágota,
Sebestyén Andrea, Zacsovics Ágnes) |
I.
női csapat |
Mészáros József |
OB
(egyéni összetett) |
Bíró Béla, Deáky Attila, Kovács Antal, Mészáros
József Pete László, Pete Zsolt, Rákos József |
Ffi
csapat |
Bíró Zsuzsa, Drajkó Imréné, Kovácsné G. Ágota,
Maszlay Lajosné, Pete Lászlóné, Sebestyén Andrea,
Zacsovics Ágnes |
Női
csapat |
|
|
1992 |
|
Bíró Béla, Deáky Attila, Kovács Antal, Mészáros
József, Pete László, Pete Zsolt, Rákos József |
VK.
3. Ffi csapat |
Bíró Zsuzsanna, Drajkó Imréné, Kovácsné G. Ágota,
Pete Lászlóné, Sebestyén Andrea, Törökné F. Éva,
Zacsovics Ágnes |
EK I.
Női csapat |
Bíró Zsuzsanna |
OB
(kétszer, egyéni és összetett) |
Madák Pál |
OB
(kétszer, egyéni és összetett) |
Madák Pál, Mészáros József |
OB
(páros) |
Bíró Béla, Deáky Attila, Kovács Antal, Kovács
István, Labancz Imre, Madák Pál, Mészáros József,
Pete László, Pete Zsolt |
ffi
csapat |
Farkas Krisztina |
SB
egyéni |
|
|
1991 |
|
Mészáros József |
VK
(kétszer, egyéni és egyéni összetett) |
Bíró Zsuzsanna, Drajkó Imréné, Kovácsné G. Ágota,
Törökné F. Éva, Zacsovics Ágnes |
női
csapat |
Mészáros József |
OB
(kétszer, egyéni és egyéni összetett) |
Mészáros József és Pete László |
OB
(páros) |
Bíró Béla, Deáky Attila, Labancz Imre, Madák Pál,
Mészáros József, Pete László, Pete Zsolt |
ffi
csapat |
Bíró Zsuzsanna, Drajkó Imréné, Kovácsné G. Ágota,
Maszlai Lajosné, Pete Lászlóné, Sebestyén Andrea,
Törökné F. Éva, Zacsovics Ágnes |
női
csapat |
Ferenci Éva és Sebestyén Andrea |
IB
(páros) |
Molnár Emese, Ritter Mónika |
SB
(páros) |
|
|
1990 |
|
Bíró Béla, Deáky Attila, Kovács István, Madák Pál,
Mészáros József, Molnár Ferenc, Pete László, Pete
Zsolt |
Felnőtt NB-I ffi csapat |
Kovácsné G. Ágota |
OB
(kétszeres) |
Madák Pál |
OB
(egyéni) |
|
|
1989 |
|
Szőke Zsuzsanna, Drajkó Imréné |
OB
(páros) |
Szőke Zsuzsanna |
OB
(egyéni) |
Zacsovics Ágnes |
SB |
Mészáros József és Madák Pál |
VK
ffi II. hely (páros) |
|
|
1988 |
|
Bíró Béla, Deáky Attila, Madák Pál, Mészáros József,
Pete I László, Pete Zsolt, Scher József |
BEK
Bolzano III: hely |
Boda Istvánné, Drajkó Imréné, Ferenci Éva, Pete
Lászlóné, Sebestyén Andrea, Szőke Zsuzsanna,
Zacsovics Ágnes) |
Duna-kupa Crkvenica I. hely |
Bakos Erika |
OB SB
(egyéni) |
Bakos Erika, Zacsovics Ágnes |
OB SB
(páros) |
Bíró Béla, Deáki Attila, Madák Pál, Mészáros József,
Pete I László, Pete Zsolt, Rákos József, Scher
József |
Felnőtt NB-I ffi csapat |
Mészáros József |
(páros) |
|
|
1987 |
|
Deáki Attila, Madák Pál, Mészáros József, Pete I
László, Pete Zsolt, Rákos József, Scher József |
BEK
Presov III hely |
Boda Istvánné, Ferenczi Éva, Kovácsné G. Ágota,
Maszlay Lajosné, Pete Lászlóné, Szőke Zsuzsanna,
Török Marianna |
Duna-kupa Blansko I. hely |
Deáki Attila, Madák Pál, Mészáros József, Pete
László, Pete Zsolt, Rákos József, Scher József |
OB
ffi csapat |
Pete Zsolt |
IB
(egyéni és páros) |
|
|
VITORLÁZÁS |
elejére |
2006 |
|
Bisztray Frigyes |
Országos Bajnokság I. hely ("25" yolle) |
Bisztray András |
Országos Bajnokság I. hely ("25" yolle) |
Pál
Gaszton |
Országos Bajnoksá II. hely (finn dinghy) |
Hegedűs Fanni |
Országos Bajnokság II. hely (laser radiál) |
Goszleth Marcell - Szörényi Ádám |
Országos Bajnokdás III. hely 49es |
Pál
Gaszton |
Balaton Bajnokság I. hely (finn dinghy) |
Hegedűs Fanni |
Balaton Bajnokság I. hely (laser radiál) |
Lovas
- Farkas |
Balaton Bajnokság III. hely (470-es senior) |
Nádai
László |
Balaton Bajnokság III. hely (470-es junior) |
Pál
Gaszton |
MOL
Kupa I. hely |
Hegedűs Fanni |
MOL
Kupa II. hely |
Nádai
László |
Évadzáró Országos verseny III. hely |
Hegedűs Fanni |
Év
Vitorlásnője - 2006 |
|
|
2001 |
|
Pavlovits Dénes, Lovas Péter, Lovas Samu |
OB (Yacht) |
Payr Anna |
OB
(470) |
Pál Gaszton |
OB
(finn dingi) |
|
|
2000 |
|
Wossala György, Kovácsi László, Vezér Károly |
OB (Soling) |
Pál Gaszton |
OB (Laser) |
Litkey Árpás |
OB (Yacht) |
Wossala-Kovácsi-Vezér |
Masters VK Izola I. hely |
|
|
1999 |
|
Wossala György, Kovácsi László, Vezér Károly |
OB (Soling) |
Kiss Tamás, Magyar Ildikó |
OB
(Sudár Regatta) |
|
|
1998 |
|
Majtényi Zsombor |
OB
(50-es) |
Wossala György, Kovácsi László, Vezér Károly |
OB (Soling) |
|
|
1997 |
|
Litkey Farkas |
OB (Bx) |
Majtényi Zsombor |
OB
(50-es) |
Goszleth Marcell, Szörényi Ádám |
OB
(470) |
Wossala György, Kovácsi László, Vezér Károly |
OB (Soling) |
|
|
1996 |
|
Litkey Botond, Nyáry Zsolt |
OB
(470) |
|
|
1995 |
|
Eszes Tamás |
OB (S-yolle) |
Eszes Tamás |
OB
(lézer) |
Litkey Farkas |
OB
(finn dingi) |
|
|
1994 |
|
Eszes Tamás |
OB
(lézer) |
Hajdú Balázs |
OB
(finn dingi) |
Litkey Farkas |
OB
(finn dingi) |
Hajdú Balázs, Hegymegi Csaba |
OB
(kalóz) |
Lehoczky Gábor, Litkey Botond |
OB
(470) |
|
|
1993 |
|
Eszes Tamás |
OB
(lézer) |
Hajdú Balázs |
OB
(finn dingi) |
Litkey Botond, Kelemen Tamás |
OB
(40-es cirkáló) |
Nyáry Zsolt, Kisszölgyémi Ferenc |
OB
(470) |
Vadnai Péter |
OB
(S-yolle) |
|
|
1992 |
|
Litkey Botond, Vezér Károly |
OB
(repülő hollandi) |
Stubits Dávid |
OB (S-yolle) |
Nyáry Gyula, Nyáry Zsolt |
OB
(470) |
Izsák Szabolcs, Izsák Marcell, Lehoczky János,
Lehoczky Tivadar |
OB
(cirkáló) |
|
|
1991 |
|
Eszes Bernadett |
OB (E-yolle) |
Hajdú Balázs |
OB (S-yolle) |
Dr. Galgóczy Tamás, Dr. Payr. Húgó, Vezér Károly |
OB
(sudár) |
Stubits Dávid |
OB (S-yolle) |
Nyáry Gyula, Nyáry Zsolt |
OB
(470) |
|
|
1990 |
|
Nyáry Gyula, Nyáry Zsolt |
OB
(470) |
Dr. Galgóczy Tamás |
OB
(sudár) |
|
|
1988 |
|
Köles Gábor |
OB
(repülő hollandi) |
Nyáry Gyula, Nyáry Zsolt |
OB
(470) |
|
|
1987 |
|
Argay Attila |
OB
(repülő hollandi) |
Dávid Sándor, Sardu Krisztián, Tudd Miklós |
OB (soling) |
Nyáry Gyula |
OB
(470) |
Stubits Dávid |
OB (SB,
M Yolle) |
|
|
|
elejére |